top of page

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

bespokejewelry.webp
Mağazamızda sergilediğimiz geniş mücevher koleksiyonumuzun yanı sıra kişiye özel tasarladığımız ve tamamen el yapımı işçilik kullanarak ürettiğimiz mücevherler ile kişisel çözüm sunmak ve bu süreçteki rakipsiz uzmanlığımız firmamızın güçlü yanını oluşturuyor.

Kişiye özel mücevher üretim sürecinde, müşterinin talep ve ihtiyaçlarını dinledikten sonra, tasarımımızı şekillendiriyor ve detaylı ve titiz bir çalışma yürütürek tasarım aşamasını tamamlıyoruz.

Tasarım sürecini tamamlandıktan sonra, bünyemizdeki usta zanaatkarlarımız tarafından çok özel el işçiliği kullanılarak kendi atölyemizde üretiyoruz ve sonrasında detaylı ve titiz bir kalite kontrol testine tâbi tutarak olası hataları ortadan kaldırmış oluyoruz.
 
Son olarak, kişiye özel tasarladığımız ve ürettiğimiz mücevheri, muhakkak müşterimize söz verdiğimiz kalitede ve söz verdiğimiz zamanda teslim ediyor, müşterilerimizin bize duydukları yüksek güven duygularını daha da pekiştiriyoruz.Hayalinizdeki, size özel mücevher için bize ulaşarak, birebir görüşme için randevu talebinde bulunabilirsiniz.
 
bottom of page