top of page

MARKA

HİKAYEMİZ

Aile mirası mücevher ustalığını olağanüstü pırlanta ve altın mücevher koleksiyonumuz ile otuz yılı aşkın süredir sürdürmekteyiz.

Tasarım aşamasında dünyanın dört bir tarafına seyahat ederek, mücevher endüstrisindeki son gelişmeleri ve trendleri takip ederek, özenle seçtiğimiz nadide değerli taşları kullanarak ve özenle işleyerek, kaliteden ödün vermeyen seçkin müşteri portföyümüzün beklentilerini en üst düzeyde karşılamak üzere hazırlıyoruz.

Butik şekilde verdiğimiz üst düzey hizmetin yanı sıra, ekibimizdeki uluslararası pırlanta eksperleri tarafından seçilen her daim en üst düzey taşlar kullandığımız ve üretim atölyemizdeki usta zanaatkarlarımızın

özel el işçiliğiyle ürettiğimiz mücevherlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimiz bizi farklı kılmaktadır.

İlk günden beri müşterilerimiz ile ilişkilerimiz uzun süreli ve güvene dayalıdır. İç ve dış piyasadaki müşterilerimizin bize karşı duyduğu yüksek güven duygusu ile her zaman daha kaliteli mücevherleri ve hizmeti sunmak gayreti içerisindeyiz. 

Her bir Hazel mücevheri tasarımı ve zerafeti ile seçkin sahibine ulaştığında hayat bulur. 

 

Hazel Jewels'in muhteşem koleksiyonunu keşfetmek üzere Lara, Antalya'da bulunan mağazamıza bekliyoruz.

hazelintro_edited.png
shutterstock_188323439.jpg

ONLINE

Dünya'nın dört bir tarafındaki müşteri portföyümüz tarafından daha kolay ulaşılabilir olmak adına 'hazeljewels.com' web sitemizi hayata geçirdik.

 

Perakende mağazacılığındaki hedeflerimizin yanı sıra, kurmuş olduğumuz web sitemiz ile dijital dünyada markamızı geniş kitlelere sunmak, tanıtmak ve böylece mücevher tutkunlarına internet üzerinden güvenli ve kaliteli hizmet sunmak istiyoruz.

Birebir müşteri odaklı butik hizmet verdiğimizden ve de müşterilerimize daha etkili ve özel bir hizmet sunabilmek adına sitemizde şimdilik online satış yapmıyoruz.

 

Mücevherlerimizin fiyat bilgisini öğrenmek ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Since 1986
bottom of page